Ted – uratowany super kocur liczy na naszą pomoc!

Ted ma kilka lat, został znaleziony w Łukowie przez znajomych znajomych. Kulał na łapkę. Został podleczony (podejrzewano ropień), z łapą wszystko ok i trafił do nas. No i mamy kolejnego miśka do adopcji.

IMG_1244

Ted jest typem pampucha, czyli jest totalnym krepuskiem, z wielkimi polikami, szerokim na krótkich łapkach. Naszym zdaniem sylwetkę ma idealną. Ponieważ Tedo ma bielmo na jednym oku, kastrowany był u zaprzyjaźnionej pani doktor okulistki, która dokładnie obejrzała zmienione oko i orzekła: Prawa gałka oczna zmieniona, Blizna pourazowa obejmująca rogówkę i tęczówkę, w procesie gojenia tęczówka wciągnięta do miejsca urazu, zrost tęczówkowo-rogówkowy obejmujący 1/2 powierzchni tęczówki w dolnym kwadrancie. Zmętnienie bliznowate na powierzchni rogówki bez ubytków nabłonka przedniego. Widoczne ślady pigmentu wewnątrz masy bliznowatej, centralnie skupisko pigmentu także na zewnątrz, wielkości główki od szpilki. W dolnym kwadrancie otwór źreniczny zniekształcony, niereaktywny, w górnej części kurczliwość źrenicy zmniejszona ale zachowana, obecny odruch konsensualny. Obecny odruch źreniczny i powiekowy.
Oko nie wymaga leczenia, Widzenie zaburzone, pole widzenia zmniejszone, ale zdolność widzenia zachowana, stan stabilny. ”

cdgfhh cfgh

Tedzik jest zatem po kastracji, ma ujemne testy i może powoli rozglądać się za nowym domem. Chłopak jest urodziwy, ale także straszny z niego pieszczoch i gaduła 🙂

IMG_8020-001

Bardzo prosimy o pomoc w szukaniu nowego domu dla dorodnego kocura, najchętniej wychodzącego, bo Teda strasznie ciągnie na podwórko.
IMG_8091
Nie ukrywamy, że bardzo przyda się też wsparcie finansowe. Musimy opłacić kastrację i konsultację okulistyczną, a także opłacić utrzymanie chłopaka do czasu adopcji, a je niemało 😉
Każda wplata będzie mile widziana! ♥

DT u MAGDY Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39, 03-772 Warszawa
42 2030 0045 1110 0000 0255 4620 bank BGŻ
lub za pośrednictwem paypala: dtumagdy@gmail.com
tytułem: darowizna na cele statutowe/dla Teda

Dzięki ogromne! ♥

IMG_1249

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Pomóż im!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s