Brzydal jest bardzo chory….:(

Brzydal to uroczy kocur, jeden z gromadki kotów p. Krysi, którym pomagamy od kilku lat, a od roku przejęliśmy całkowitą opiekę nad nimi.

DSCN2982 zm

Biało-szary Brzydal jest wyjątkowy, bo bardzo lubią go inne koty – często próbują się do niego przytulać, bodą łepkami. On oczywiście też to lubi. W ostatnim czasie Brzydal zaczął gorzej wyglądać, a któregoś dnia zachowywał się dziwnie, płakał i ogólnie wyglądał na bardzo chorego. O dziwo, przy tym wszystkim miał apetyt i wszedł do klatki-łapki na smaczną saszetkę. W lecznicy załamaliśmy się jego stanem – słaby i odwodniony strasznie, temp. 35 stopni. Bez problemu dał się obmacać w podbieraku i pobrać krew. Nerki są zmienione, a badanie krwi wykazało mocznicę. Brzydal posiedział kilka dni w szpitalnej klatce, dostał kroplówki, witaminy, antybiotyk i wrócił do naszego azylo-warsztatu, gdzie czekali na niego koci przyjaciele.

IMG_6129

IMG_6130

IMG_6131

Gdy Brzydalek lepiej się czuje, nie da do siebie podejść, o leczeniu więc nie ma mowy. Mamy jednak nadzieję, kuracja, którą przeszedł wzmocniła go na tyle, że trochę jeszcze z nami pobędzie ten sympatyczny dzikusek.

20151104_190315_resized

Bardzo prosimy – trzymajcie kciuki za kocura i wspomóżcie go groszem. Za leczenie i badania musimy zapłacić 150zł – niby niewiele, ale przy tak wielu kotach pod opieką, to dla nas spora kwota. Brzydala można też objąć opieką wirtualną. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc i każda wpłatę! ❤

DT u MAGDY Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39, 03-772 Warszawa
42 2030 0045 1110 0000 0255 4620 bank BGŻ

lub za pośrednictwem paypala: dtumagdy@gmail.com
tytułem: darowizna na cele statutowe/dla Brzydala

dziękujemy!

photo

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Co tam słychać

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s