Znów Białołęka – tym razem działki…

Znajoma, która ma działkę w tych ogródkach, zgłosiła, że u pewnego starszego pana na posesji jest kotka z małymi. Maluchy już podrosły, więc nadszedł czas na załapanie mamusi do sterylki. Umówiliśmy się z p. Jerzym, koty były głodne, więc akcja przebiegła szybko –  kicia weszła do klatki w trzy sekundy.

photo 245

mały Mariuszek jest totalnie oswojony

photo 44

photo 1123

   a to rodzeństwo Mariuszka – brat i siostraphoto 4

Pan Jerzy pokazał nam jednak posesję w ogródkach po drugiej stronie ulicy, twierdził że przychodzi tam koło 10ciu kotów, ale są dokarmiane. Akurat w ogródkach było pusto, puste były też kocie miski. Na kicianie przyleciał przepiękny rudzielec i tez szybciutko się złapał.

photo 11

thumb.html

Potem pewni Państwo, którzy przechodzili aleją powiedzieli,że matka rudzielca powinna gdzieś się kręcić i na pewno będzie głodna. Kotka ponoć już dwa razy w tym roku była w ciąży, ale coś się stało z kociakami, nie wiadomo. Szybko nastawiliśmy kolejna klatkę i rzeczywiście po chwili wyleciała z krzaków głodna trikolorka. Oczywiście złapała się migusiem.

photo

To kolejne ogródki działkowe, na których trzeba będzie wspomóc karmicieli jedzeniem i być może postawić kilka kocich domków na zimę. Na pewno trzeba będzie dbać o kociaki u p. Jerzego – odrobaczyć je i zaszczepić, by miały większe szanse na przeżycie zimy bez chorowania. Pan Jerzy prosił także o sucha karmę.

Chcielibyśmy również skonsultować u okulisty 10cioletnią biało-czarna kotkę, również podopieczną p. Jerzego, której oczy bardzo nas zaniepokoiły.

photo 3333 zm

324343

 

Jeśli możecie, bardzo prosimy o wparcie naszych działań. Środki na sterylizację, leczenie i karmę po prostu muszą się znaleźć – liczymy na Was razem z kotami! ❤ Każda wpłata będzie pomocna – nawet 5-10zł robi różnicę, pamiętajcie o tym!

DT u MAGDY Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39, 03-772 Warszawa
42 2030 0045 1110 0000 0255 4620 bank BGŻ

lub za pośrednictwem paypala: dtumagdy@gmail.com
tytułem: darowizna na cele statutowe/koty z działek Białołęka

Dzięki!

photo 2

jhjhkhkh

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Co tam słychać, Pomóż im!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s