Fredzia ma naście lat i została bez domu…POMOCY!!!!

FREDZIA MA DOM!  NASZA RADOŚĆ JEST OGROMNA, A RADOŚĆ FREDZI PEWNIE JESZCZE WIĘKSZA! :)))))))))))

ggfhghgj unnamed

17.06.15: Fredzia mieszka od kilku tygodni w dt na Ursynowie, u studentki z Irlandii. Niestety Emily pod koniec czerwca wraca do swojego kraju, a my musimy zabrać od niej Fredzię. Kotka dała się poznać jako bardzo sympatyczny zwierzak – jest niezwykle kontaktowa, miła i towarzyska. Kotka jest seniorką i powinna znaleźć kochający dom na resztę swoich dni. Jesteśmy w stanie pomóc w jej utrzymaniu i leczeniu osobie, która da jej dom!

11536043_841057512646416_2342971911887117032_n

Zdj_cie0340

18.04.15: Kto przygarnie starszą Fredzię na jej ostatnie lata? Kotka już ma dość siedzenia w klatce, ale nie mamy dla niej innego miejsca…. 😦 Fredzia jest jedynaczką, nie lubi innych kotów. Szukamy domu bez innych zwierząt, w którym spokojnie będzie sobie mieszkać nasza urocza, choć charakterna seniorka.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o zapoznanie się z naszymi warunkami: https://kotyumagdy.wordpress.com/warunki/

i kontakt pod numerem 693 398 106, lub mailowy: dtumagdy@gmail.com
Zdj_cie0344
—–

10.04.15: Fredzia cały czas mieszka w lecznicowej klatce – przeszła sterylkę, miała badania krwi (wykazały tylko lekką anemię), a potem się totalnie rozchorowała na zapalenie górnych dróg oddechowych. Na szczęścicie infekcję dało się opanować i kotka wróciła do zdrowia, ale co dalej? Czy taki starszy zwierzak ma szansę na nowy dom i godną końcówkę życia…? Prosimy o dom dla Fredzi – czy znajdzie się taki wspaniały ktoś, kto pokocha starszą panią?

Zdj_cie0334-001

23.03.15

Pani wynajęła mieszkanie z kotem, tzn. właścicielka kota zostawiła starą Fredzię i się wyprowadziła. Pani wynajmująca trochę boi się kotki, ale ma dwie córeczki, które bardzo zaprzyjaźniły się z Fredzią. Jedna z nich dostała niestety silnego uczulenia, na ciele dziecka pojawiły się wypryski i lekarz kazał jak najszybciej usunąć kota z mieszkania. Co było robić, zabraliśmy biedną Fredzię, by ustrzec ja przed oddaniem do schroniska.

FOTD8B9

Kotka jest ciemnosrebrna, niesterylizowana i nieszczepiona – sądząc po zębach lat może mieć koło 14, ma też początki zaćmy. Poza tym jest bardzo miła, zrównoważona, nie robiła histerii i nie bała się nas.

FOT2331

Na razie jest w zaprzyjaźnionej lecznicy, wkrótce czekają ja badania krwi i sterylizacja (wciąż ma ruje).

Wiemy, że znalezienie domu dla starszego zwierzaka nie jest łatwe, ale musimy spróbować. Fredzia będzie gotowa do adopcji dopiero po zabiegu i przebadaniu.

photo

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Co tam słychać, Znalazły dom

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s