Gruber i Misiek – dwaj bracia uratowani z pożaru bardzo potrzebują pomocy!

17.02.15: Nadal szukamy domu/domów tymczasowych lub stałych dla rudych psiaków po przejściach. W sprawie pomocy lub adopcji prosimy kontaktować się z naszą koleżanką pod nr tel. 508 262 589

plakat

—-

Niedawno dowiedzieliśmy o tych psiakach uratowanych przez dobrych ludzi z pożaru. Poproszono nas o pomoc w sfinansowaniu leczenia, bo tymczasowi opiekunowie rudzielców są w bardzo ciężkiej sytuacji finansowej, mają też swoje trzy suczki, które ciężko im utrzymać. Gruber i Misiek – dwaj rudzi bracia pilnie potrzebują pomocy!

Zdj_cie0315

Zdj_cie0288

Gruber, czyli ten chudzielec bez ogona, miał zbadaną krew (wyniki ok) i przeszedł kurację antybiotykiem. Obydwaj bracia zostali też odpchleni i odrobaczeni, niebawem czekają ich szczepienia. Psiaki mają ok. 15 mies., są przyjazne do ludzi, lubią dzieci. Ponieważ nie są ze sobą bardzo zżyte, jak najbardziej mogą zamieszkać w różnych domach.

Zdj_cie0289

Państwo, którzy je uratowali, muszą się w trybie pilnym wyprowadzić z dotychczasowego lokum, a tam gdzie będą teraz mieszkać, ledwo starczy miejsca dla ich trzech drobnych suczek.

Zatem Gruber i Misiek pilnie potrzebują domu/domów, chociaż tymczasowych. Nikt z nas nie chciałby, żeby trafiły do schroniska, ale w naszych zakoconych mieszkaniach, nie damy rady ich przechować.

Zdj_cie0295

Obiecujemy zapewnić opiekę wet. i karmę dla psiaków do czasu znalezienia domów stałych. Bardzo prosimy o pomoc w szukaniu nowych domów dla nich!

Jeśli nie możecie przyjąć żadnego z piesków pod swój dach, prosimy dorzućcie chociaż grosz na ich leczenie i utrzymanie. Dzięki Waszym darowiznom możemy pomagać zwierzakom w potrzebie – każdy grosz ma znaczenie!

DT u MAGDY Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 42 a, 03-772 Warszawa
42 2030 0045 1110 0000 0255 4620 bank BGŻ

lub za pośrednictwem paypala: dtumagdy@gmail.com
tytułem: darowizna na cele statutowe/rude psiaki z pożaru

DZIĘKUJEMY!

Zdj_cie0294

kontakt: dtumagdy@gmail.com, 508 262 589,  693-398-106

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Co tam słychać, Pomóż im!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s