Zgredek – młody kocurek czeka na dom!

IMG_5356-003

 

22.09.15

Zgredzio zmężniał, wygląda pięknie i…. nadal szuka domu. Domu, gdzie będzie jedynakiem lub gdzie będzie miała towarzystwa równie skłonnego do zabaw kumpla.

 

photo 111-001

DSCN2818-001

IMG_5361

IMG_5367

nasze warunki adopcyjne można przeczytać tutaj: https://kotyumagdy.wordpress.com/warunki/

kontakt pod numerem 693 398 106 lub mailowy: dtumagdy@gmail.com

 

——historia pana Z———-

10.04.15: Niestety Zgredzio musiał wrócić z adopcji. Jego młodzieńcze usposobienie zupełnie nie odpowiadało Fufce, która z każdym dniem coraz bardziej się stresowała „atakami” ze strony kocurka. Szukamy zatem nowego domu dla uroczego, choć pełnego energii Zgredzika. Kocurek szuka domu, gdzie będzie jedynakiem lub dołączy do młodego kota o podobnym temperamencie.

 

11.02.15: Zgredzio przeprowadził się do nowego domu w zeszłym tygodniu. Na początku był duży stres i sporo fukania ze strony rezydentki Fufki, ale z każdym dniem sytuacja staje się lepsza, a Zgredzik powoli zaczyna czuć się jak u siebie 🙂

 

27.11.14: Zgredek zwany Zgredzikiem jest boskim kociakiem o bardzo łagodnym i dobrym usposobieniu. Przytula się do nas i do innych kotów, nie przejawia absolutnie żadnej agresji. Jest po prostu kochany i uroczy. Kocurek rośnie, wydłuża się się, chyba będzie sporym osobnikiem 😉

IMG_7655-001

Teraz wymienia zęby i towarzyszy temu dość bolesne rozpulchnienie i zapalenie dziąseł – smarujemy mu więc mordkę specjalnym preparatem, a Zgredek świetnie znosi wszystkie zabiegi.

IMG_7542-001

20.11.14

Zgredek został odłowiony prze starszą, schorowaną karmicielkę kotów ze stadionu Orzeł. Pani Krysia od jakiegoś czasu jest mocno zaniepokojona sytuacją kotów zamieszkujących ten obiekt. Wejście na teren stadionu zostało zamknięte, zlikwidowano kocią budkę, nie ma jak karmić podopiecznych.

Zgredek @-001

Pani z naszego urzędu gminy jest w trakcie załatwiania sprawy spokojnego bytowania kotów na terenie Orła, ale niezależnie od tego, czy koty będą mogły tam dobrze funkcjonować czy nie, Zgredek musi znaleźć dom, bo jest po prostu przemiły!

Beredowy

Kocurek ma niespełna 6 miesięcy, spędził trochę czasu w  zaprzyjaźnionej lecznicy, bo u nas nie było dla niego żadnego miejsca w dt. Teraz (już po odrobaczeniu i odświerzbuieniu) biega radosny po mieszkaniu 🙂

IMG_7580

Wkrótce szczepienie, potem kastracja i Kocurek będzie gotowy do adopcji 9koniecznie na dokocenie lub w dwupaku, bo jest niezwykle przyjaźnie nastawiony do innych kociaków).

Prosimy o wsparcie dla Zgredka – ten dobry kocurek bardzo zasługuje na pomoc!

DT u MAGDY Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 42 a, 03-772 Warszawa
42 2030 0045 1110 0000 0255 4620 bank BGŻ

lub za pośrednictwem paypala: dtumagdy@gmail.com
tytułem: darowizna na cele statutowe/dla Zgredka

 

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Co tam słychać, Pomóż im!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s