Piękna Pchełka-singielka czeka na swój dom!

21.10.14: nastąpił przełom – Pchełka zaczyna bawić się z kotami! 🙂

IMG_6182-002

2.10.14: Pchełka jest już po szczepieniu i czeka na oferty adopcyjne. Jest zdecydowanie typem jedynaczki i nie zamierza zaprzyjaźnić się z żadnym z kotów w dt. Zatem Pchełka-singielka poszukuje domu, gdzie będzie rozpieszczana jedynaczką 🙂

 

IMG_3382

 

 

IMG_3378

IMG_3368

31.08.14: od wczoraj Pchełka jest w dt u mamy Magdy. Na razie jest mocno podekscytowana, prycha na inne koty, ale do człowieka lgnie na maksa 🙂

IMG_5317-001

IMG_5115-001

21.08.14:

W ostatnim czasie dostaliśmy informację od znajomej karmicielki z Pragi płn., że w jej okolicach pojawiło się kilka trzykolorowych kotek ewidentnie wyrzuconych z domu. Ta jest trzecią, którą musieliśmy wziąć pod swoją opiekę.

DSC06718

Z podwórka zabrała ją pewna pewna pani, która ma w domu niekastrowane persy i która absolutnie mogła, zresztą chyba naprawdę nie powinna, zatrzymać kotki u siebie. Po Pchełkę, bo takie imię dostała w domu tymczasowym, wybrał się nasz wolontariusz Piotr. Oto co napisał, o całej akcji:

„Wczesnym popołudniem wybrałem się pod umówiony adres. Stary budynek w okolicy warszawskiego Dworca Wschodniego, ceglane ściany, zaśmiecone podwórko.

Zadzwoniłem, otworzyła mi miła uśmiechnięta pani z kotem na rękach i dwoma sczerniałymi zębami na przedzie. Kotka miła i kochana, ale pani ma dwa persy, które ją biją. Tak, w okolicy dużo niewysterylizowanych kotów, nawet wychodzących z domów. Persy pani też nie są wysterylizowane, ale dopuszcza je do siebie tylko wtedy kiedy jest zamówienie na kociaki. Zapakowałem drobną, przerażoną trikolorkę do transportera i bez dalszych dyskusji pojechałem do lecznicy.”

I tak mamy do adopcji kolejną cudowną kocią istotę,  z którą nie bardzo mamy co zrobić. Na razie kilka dnie posiedzi jeszcze w klatce szpitalnej – została wysterylizowana, testy fiv/felv wyszły u niej ujemnie, jest też bardzo młoda.

photo-003

W związku z ogromną ilością kotów pod opieką, prosimy o wsparcie na utrzymanie i zabieg kotki – sterylizacja, testy, potem szczepienie, do tego karma i żwirek, to dla nas spore obciążenie. Jeśli możecie, wpłaćcie choć symboliczną kwotę na nasze konto:

DT u MAGDY Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 42 a, 03-772 Warszawa
42 2030 0045 1110 0000 0255 4620 bank BGŻ

lub za pośrednictwem paypala: dtumagdy@gmail.com
tytułem: darowizna na cele statutowe/dla Pchełki

dziękujemy!

Kotka jest niezwykle piękna,  z pyszczka przypomina nieco koty orientalne, dodatkowo jej umaszczenie jest bardzo oryginalne – biało-rudo-srebrzyste. Co najważniejsze, to przemiły i bardzo kontaktowy zwierzak – mruczy i uwielbia być głaskana 🙂

photo1-002

Już rozpoczynamy poszukiwania domy dla pięknej trikolorki – osoby zainteresowane adopcją prosimy o zapoznanie się z naszymi warunkami adopcyjnymi: https://kotyumagdy.wordpress.com/warunki/ i kontakt pod numerem 693 398 106 lub mailowy – dtumagdy@gmail.com

 

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Pomóż im!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s