Wyrzucona jak śmieć kocia starowinka liczy na POMOC!!!

28.12.15 Dzisiaj pożegnaliśmy naszą kochaną, wyjątkową Płociuchnę. Była niezwykle urocza i niezwykle silna. Odeszła po długiej chorobie.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas w opiece nad Płocką.
Szczególne podziękowania dla Pani Marty za wirtualną opiekę<3

3417-002

—-

20.08.14: Płocka definitywnie ma mocznicę – ostatnie wyniki: krea 2,8, mocznik 100 :/  Chorej i starej kotki zapewne nikt nie weźmie, ale może babuszka znajdzie chociaż wirtualnego opiekuna/opiekunów. Kicia musi dostawać leki i kroplówki, a także jeść specjalną, nietanią karmę…

Prosimy o wsparcie dla babci na koniec życia:

DT u MAGDY Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 42 a, 03-772 Warszawa
42 2030 0045 1110 0000 0255 4620 bank BGŻ

lub za pośrednictwem paypala: dtumagdy@gmail.com
tytułem: darowizna na cele statutowe/dla staruszki z Płocka

 

Kicia pewnie będzie miała u nas dożywocie – w słoneczne dni uwielbia przesiadywać na balkonie 🙂

DSCN1583-001

DSCN1595

DSCN1611

DSCN1616

 

———

8.08.14: szukamy domu na dożywocie dla babuni z Płocka. kicia ogólnie czuje się dobrze, ma apetyt, jest milusia. kotka może pozostać na naszym utrzymaniu – prosimy, pomóżcie znaleźć jej bezpieczną przystań na resztę życia!

IMG_3814

6.08.14: wiemy, ze kotka oprócz problemów z nerkami ma tez problematyczna trzustkę. dziś miała też zabieg usunięcia zgniłych zębów. prosimy, pomóżcie staruszce!

IMG_3658

Plocka usgDSC_0427

Nasza znajoma dostała taki apel o pomoc dla kotki:

„Bardzo proszę o pomoc dla kotki, którą wraz z moją córką znaleźliśmy na środku ruchliwej ulicy ok. miesiąca temu. To była sama skóra i kości, nie miała nawet siły podnieść się na łapkach, żeby wejść w ramiona człowieka. Tego samego dnia zawieźliśmy ją do weterynarza, który stwierdził, że ma ok. 10 lat, jest totalnie odwodniona, z infekcją jamy ustnej (ruszający się ząb i stan zapalny) oraz kłopotami z przewodem pokarmowym. Przeszła kurację antybiotykową, została odrobaczona i nawodniona (zastrzykami i elektrolitami) oraz przyjmowała tabletki z witaminami. W niedługiej przyszłości czeka ją zabieg stomatologiczny w znieczuleniu (według weterynarza). Na razie jest jednak na etapie odzyskiwania sił i wagi (od 2.0 kg do 2.4 kg w chwili obecnej). Kotka jest bardzo przyjazna człowiekowi ale boi się innych zwierząt, bo nie ma sił na kocią obronę (mamy już jedną kotkę, która jej nie toleruje). Bardzo prosimy o pomoc, ponieważ nie mamy więcej środków materialnych żeby kontynuować leczenie oraz bytowych, żeby bezstresowo mogła z nami mieszkać. Każde wsparcie będzie bardzo pomocne. Szukamy dla niej odpowiedzialnego właściciela, który świadomy jej stanu otoczy ją bezwarunkową miłością i opieką. Matrioszka (bo tak ją nazwaliśmy) posiada udokumentowaną historię leczenia w postaci książeczki zdrowia. W załączeniu przesyłamy zdjęcia.”

IMG_3407

Osoba, która znalazła kotkę naprawdę nie mogła zatrzymać tej ciężko chorej kotki u siebie, postanowiliśmy ściągnąć ją do nas , do Warszawy. Kicia okazało staruszką z jednym zębem, miała potworne pchły (czego lekarz w Płocku nie zauważył) i niestety nie jest w najlepszej kondycji. Wydaje się bardzo słaba, trapią ją biegunki, brzuch jest powiększony, wyniki krwi wskazują na mocznicę.

IMG_3189

Na razie kotka jest w szpitalu, ma założony wenflon, codziennie dostaje kroplówki dożylne i inne niezbędne leki. Czekamy jeszcze na wynik badania usg i zobaczymy. Poza tym to przemiła i ujmująca drobna starowinka, która non stop mruczy. Chcielibyśmy, żeby mogła w końcu opuścić szpital i pożyć trochę w dobrych warunkach.

IMG_3414

Trzymajcie kciuki i wspomóżcie, prosimy, kicię finansowo, bo jej leczenie pochłania spore koszty – każda – najmniejsza nawet kwota – to dla nas duża pomoc!

DT u MAGDY Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 42 a, 03-772 Warszawa
42 2030 0045 1110 0000 0255 4620 bank BGŻ

lub za pośrednictwem paypala: dtumagdy@gmail.com
tytułem: darowizna na cele statutowe/dla staruszki z Płocka

IMG_3384-001

                                                                                             Bardzo dziękujemy!

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Co tam słychać, Pomóż im!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s