Falkowski

wolontariuszki odłowiły dwa chore koty z patologicznej rodziny, oto fragment listu jednej z nich dzień po oddaniu kotów do dr Falkowskiego:
„jestem załamana dzisiejszym przypadkiem. Trzeba jakoś uregulować ten system. Zadzwoniłam do dr Falkowskiego z pytaniem o stan zdrowia kotów. Kotka i …kocur już po sterylizacji! Diagnoza lekarza odnośnie kocura:silne rozwolnienie, nadżerki na języku, koci katar, ogromny ropień zasłaniający oko z powodu którego diagnoza stanu oka jest niemożliwa. Dlaczego kot w takim stanie został wykastrowany? Ja myślałam, że on zostawi kota na obserwacji, wiadomość o kastracji zwaliła mnie z nóg…”

Dwa koty (niedzikie!) z zaawansowanym kocim katarem (wrzody rogówki, nadżerki na języku) zostały poddane zabiegom bez wcześniejszego podleczenia. Nasze wolontariuszki odebrały je od p. Falkowskiego i zaniosły do lecznicy ze szpitalem, z którą my (jako Viva)współpracujemy i tam zostały podkurowane na nasz koszt, później jeden z nich miał operowane oko.

Myślimy o skierowaniu sprawy do izby Lekarsko-Weterymaryjnej, tym bardziej, że dr Falkowski ekspert wszechwiedzący orzekł, że koty nie wymagają pomocy okulisty), a Urząd Miasta Legionowo nie widzi problemu w jego działaniach, a nawet płaci my spore pieniądze za krzywdzenie zwierząt.

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Uncategorized

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s