Penny – jednooki słodziak bardzo potrzebuje wsparcia!

IMG_250419.01.15: Penny szans na adopcję realną raczej nie ma – nie ma oka, jest stary, ma alergię skórną, powiększoną wątrobę i chorą trzustkę :/ Zostanie zatem u nas na dożywocie jako kot do adopcji wirtualnej.

IMG_6989

IMG_6987

IMG_6988

Jego utrzymanie jest kosztowne, bo białas musi jeść droga, specjalistyczną karmę – bardzo prosimy o wsparcie dla uroczego Pennego, zachęcamy też do adoptowania go wirtualnie! ♥
DT U MAGDY FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT – VIVA!
UL. KAWĘCZYŃSKA 16 LOK. 42 A, 03-772 WARSZAWA
42 2030 0045 1110 0000 0255 4620 BANK BGŻ
LUB ZA POŚREDNICTWEM PAYPALA: DTUMAGDY@GMAIL.COM
TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE/Penny – adopcja wirtualna

IMG_7193Dziękujemy!

—–

10.05.2014: Od kilku dni Penny mieszka w dt u Ani. Na chwilę obecną wstrzymujemy szukanie domu dla Pennego ze względów zdrowotnych i szukamy opiekuna wirtualnego.
Wczoraj Penny był na konsultacji u naszej dr Agnieszki – mieliśmy sprawdzić kręgosłup pod kątem dolegliwości bólowych (bardzo się broni przed dotykaniem w środkowej części grzbietu) i zastanowić się czy wylizywanie nie jest przypadkiem wynikiem alergii. Kręgosłup sprawdziliśmy, na szczęście jest wszystko ok – lekkie dolegliwości bólowe mogą być związane z wiekiem (Penny ma ok 10 lat), ale jednocześnie dr Agnieszka znalazła zmiany na płucach Pennego  Zmiany mogą być wynikiem stanu zapalnego, astmy lub nowotworu :(( W kwestii wylizywania Dr. Agnieszka uważa że jest ono wywołane swędzeniem, najprawdopodobniej na tle alergicznym. Zrobiliśmy również badania krwi – wyniki są dobre, nie ma cukrzycy ani innych większych zmian. Na razie Penny dostał antybiotyk o przedłużonym działaniu (Convenia) oraz steryd, który ma zmniejszyć świąd. Steryd powtórzymy jutro a za dwa tygodnie ponownie osłuchamy płuca i zastanowimy się nad ewentualnym powtórzeniem antybiotyku. Za miesiąc kolejny rtg płuc i wtedy dowiemy się z czym mamy do czynienia. I dopiero wtedy podejmiemy decyzję czy będziemy dalej szukać domu stałego dla Pennego.

Bądźmy dobrej myśli, ślijcie nam ciepłe myśli i trzymajcie kciuki! Pennemu będzie teraz bardzo potrzebne wsparcie!
Będziemy również bardzo wdzięczni za wsparcie finansowe – leki, które Peny dostał są drogie, przed nami jeszcze kolejne badania i ewentualne leczenie – oto dane do wpłat”

DT U MAGDY FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT – VIVA!
UL. KAWĘCZYŃSKA 16 LOK. 42 A, 03-772 WARSZAWA
42 2030 0045 1110 0000 0255 4620 BANK BGŻ

LUB ZA POŚREDNICTWEM PAYPALA: DTUMAGDY@GMAIL.COM
TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE/Penny-leczenie

Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę – dziękujemy!

——————–

Penny został znaleziony w Żyrardowianie, trafił do lecznicy, gdzie przeszedł zabieg usunięcie oka i kastrację oraz zdiagnozowano u niego wahania cukru, ale teraz jest ok i kot czuje się świetnie fizycznie, niestety psychicznie źle znosi „niedobór” człowieka i prawdziwego domu…;(

photo (37)-001

jego historia tutaj: https://kotyumagdy.wordpress.com/2014/02/18/sierotka-z-zyrardowa-wyrzucony-chory-kocurek-prosi-o-pomoc/

Penny2-001

photo (36)

Niedawno Penny zamieszkał tymczasowo u dr Julii, która poznała i polubiła kocurka w klinice, gdzie zaczęła pracować (Penny mieszkał w szpitalnej klatce). Niestety niedługo pani doktor wyprowadza się poza Warszawę i nie może zabrać miśka ze sobą. Ale dobra wiadomość jest taka, że Penny nie musi dostawać insuliny – na samej karmie dla diabetyków poziom cukru utrzymuje się w normie:))

SZUKAMY NOWEGO DLA BIAŁASA – TERAZ NAJLEPIEJ STAŁEGO!

photo(23)23

bez innych kotów, ale za to może być z psem, bo białas psy bardzo lubi;)

photo (15)

z p. Natasza

photo (14)

pierwsze dni w klatce

photo(27)

photo(23)

kontakt: Magda – 693 398 106 lub Ania –791 967 962; dtumagdy@gmail.com

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Adopcje wirtualne

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s