Koleś – fajny kot czeka na dom!

18.03.14: Koleś ma dom – zamieszkał u mamy p. weterynarz, która czuła się bardzo samotna po stracie ukochanej suni. Koleś jest tak cudowny i rozbrajający, że starsza Pani nie ma wątpliwości, że Koleś to TEN kot!:))))

 

Koleś był jednym  z kotów w domowym przytulisku pani Krysi. Trafił tam całkiem niedawno, ok. 1,5 roku temu; ktoś go znalazł, nie chciał go zatrzymać i podrzucił starszej schorowanej kobiecie. Teraz pieczę nad Kolesiem przejęliśmy my.

photo (18)

Koleś ostatnio miał trochę niefajnych przygód związanych  z syndromem urologicznym kotów, ale problem został całkowicie pokonany i teraz kocur cieszy się pełnią formy.

photo (13)

Od kilku tygodni Koleś mieszka u naszej Pani weterynarz w gabinecie, bo nie mamy co z nim zrobić, nie mamy nawet miejscówki w dt.

photo (17)

Z gabinetu Koleś ma wejście do piwnicy,więc jego białe futerko jest często nieco przybrudzone 😉

IMG_0135

W związku ze świetną kondycją kocura i jego niesamowitym uwielbieniem dla człowieka, szukamy pilnie domu dl Kolesia – może to być nawet dom tymczasowy na razie, w gabinecie wet. nie może długo zostać.

obraz 020

Koleś jest kastrowany, zaszczepiony, felv/fiv ujemny.
W sprawie adopcji tego cudownego, przemiłego i słodkiego kocura prosimy o kontakt z Tomkiem – 604 122 679 lub Magda – 693 3 98106, bądź z Ewą, pod nr tel. 518 822 919; nasz mail: dtumagdy@gmail.com

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Znalazły dom

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s