Jak Maluszek pomógł Maćkowi po amputacji łapki…

Historia Maluszka i jego Pana bardzo wzruszyła tak wiele osób, że na operację strzaskanej łapki kocurka wpłynęło więcej środków, niż było potrzebne. Ponieważ w tym samym czasie zadzwoniła do nas starsza karmicielka z Okęcia – p. Ewa i poprosiła o sfinansowanie amputacji łapki bezdomnego kota Maćka, postanowiliśmy pomoc i mamy nadzieję, że darczyńcy Maluszka nie będą mieli nic przeciwko – sytuacja Maćka była równie trudna.

20140110_194908

20140110_195019

Otóż, wyrzucony z domu kilka lat temu, zamieszkał na kocim podwórku i żył tam sobie spokojnie, choć potrzebował dużo więcej uwagi i czułości, niż tzw. dzikuski. Niestety ostatnio Maciek doznał poważnego urazu przedniej łapki – konieczna była amputacja (doszło do martwicy). Kocur trafił do lecznicy kilka tygodni spędził w szpitalnej klatce –  w tym czasie trwały poszukiwania fundacji, która opłaci leczenie….

tu Maciek już po operacji

IMAG0035

Ogromnie dziękujemy wszystkim, którzy nie są obojętni na los zwierząt (i ich opiekunów) w potrzebie – takich historii jak Maluszka czy Maciusia będzie na pewno jeszcze sporo – mamy nadzieję, że wspólnymi siłami  będziemy nadal mogli pomagać!

WIELKIE DZIĘKI!

p.s. Maciuś zamieszkał teraz w domu u sąsiadki pani Ewy. Sąsiadka miała wcześniej uczulenie na koty, ale podobno alergia już minęła – trzymajcie kciuki za Maćka-trójłapka! 🙂

20140110_194834
a to faktura za leczenie i amputację łapki

140128142537Local_User.PDF-page-001

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Co tam słychać

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s