małe marmurki – krzakowe stworki do adopcji!:)

11.01.13: Józio został bez siostry, ale na dobre mu wyszło, tzn. bardziej otworzyła się na człowieka;) A mała Halinka, przechrzczona teraz na Lusię, rozrabia od tygodnia w nowym domu – ma do towarzystwa starszą o 6 lat półpersicę 🙂

——————————–

Bliźniaki są bardzo z sobą zżyte, dlatego najlepiej byłoby przygarnąć je w pakiecie. Wszystko robią razem – jedzą w tym samym czasie, piją, bawią się i korzystają z kuwety zawsze w parze 🙂

marmurki

Kicia jest bardziej otwarta na kontakt z człowiekiem, sama podchodzi i upomina się o mizianie. Kotek (w skarpetkach) jeszcze się trochę boi. Jest ostrożniejszy, czasami jednak jak widzi, że mała daje się głaskać też podchodzi, choć zaraz potem ucieka. Mają kontakt z dojrzałym kotem, i ich relacje są bardzo dobre:).

Zdjęcie1109
Troszkę jeszcze broją, ale nie wychodzą poza dopuszczalną normę szkód :). Bywają też bardzo grzeczne. Rano śpią dopóki nie usłyszą, że ktoś wstał. Jak się już obudzą, zachęcają głośnym mruczeniem do napełnienia miski. A potem bitwa – kto pierwszy, ten lepszy :), i tak do popołudnia, kiedy zapadają w sen zimowy. Ale jak to u maluchów, nic nie trwa wiecznie, także kto kociaki przygarnie – na pewno nie będzie się nudził :)!!!!

Maluchy są ogólnie zdrowe, odrobaczone i zaszczepione. Ich mama miała robione testy na felv i fiv – wyszły ujemnie, więc dzieciaki też są wolne od nosicielstwa!

historia kociaków i zdjęcia z wcześniejszego okresu tutaj: https://kotyumagdy.wordpress.com/2013/11/12/3173/

Magda – 693 398 106 lub Tomek – 604 122 679; dtumagdy@gmail.com

Zdjęcie1093

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under STARE_OGŁOSZENIA

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s