Mała Lulu – żywe srebro do adopcji!

Aktualizacja: Lulka ma dom – zamieszkała u wspaniałej rodziny, a do męczenia ma trzyletniego grubego biało-czarnego kolegę:)

Lulka ma niecałe 3 mies., jest zdrowa odrobaczona i zaszczepiona. Zalecany dom z kocim kolegą, bo żywotna Lulu zamęczy nowych właścicieli;)

693 398 106 – Magda; 604 122 679 – Tomek

dtumagdy@gmail.com

wiecej o Lulce:

Lulka – ok. 3 mies. uratowane spod lasu połączenie anioła i demona. Aniołek – to ta wersja śpiąco-przytulaśna i wtedy oczywiście wybaczamy wszystko, co wiąże się z jej drugim programem pt. adhd;) Lulcia bawi się wszystkim – paciorek, gumka, papierek, torebka, kosz na śmieci, pościel w czasie ścielenia łóżka, kabelki, absolutnie wszystko, co można przemieszczać, zrzucić, schować się, poruszać, nie pogardzi też człowiekiem (np. wspinaczka po spodniach). Już pokazuje charakterek – jak się uprze, że gdzieś chce się dostać, to można ją 100 razy stamtąd zabierać, a ona i tak nie odpuści;)
A poza tym Lulka jest totalnie bezstresowa i ufna. Niczego się nie boi, ale szybko pojmuje, jeśli czegoś nie wolno. Na pewno bardzo tęskni jej się do większych przestrzeni (dt to malutka kawalerka) i do innych kocurków, idealne więc byłoby dla niej towarzystwo kociego brzdąca lub towarzyskiego doroślaka.
Lulka jest czyściutka i zdrowa – odrobaczona i zaszczepiona. Kuwetkę ma w małym palcu – co nie jest bez znaczenia patrząc, jakie ilości żarcia pochłania. Ma chyba jakąś traumę za sobą, bo nawet w czasie snu budzi się na chwilkę, żeby coś skubnąć i znowu śpioch. Głównie je sucha karmę, ale pazerna na żarcie jest okrutnie – surowe mięsko, śmietana, mleko, serek, rybka, no po prostu dziecko wojny – nienażarte Przy czym jest szczuplusieńka, zgrabniutka, będzie z niej niezła ślicznota.
Podsumowując – słodycz wcielona, ale dla cierpliwych i odpowiedzialnych opiekunów!
adopcja możliwa tylko na terenie Warszawy lub bliskich okolic!

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Znalazły dom

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s