Iwan Piękny lekko groźny;) – ma swój dom:))

Aktualizacja 22.01.13 – nasz zbój w końcu się doczekał i zamieszkał w nowym domu. Mimo, że nie jest nakolankowym pieszczoszkiem, przynajmniej na razie, został zaakceptowany takim jakim jest;) Trzymamy kciuki za długie i szczęśliwe życie Iwana w swoim pierwszym prawdziwym domu!:))

Najnowsza sesja Iwanka (dzięki Joli) – zobaczcie jaki piękny;))

Chłopczyk, zwany także Iwankiem, to śliczny, ale charakterny kocur o ciekawym umaszczeniu.

Toleruje inne koty, ale potrafi przylać im łapą;) Jak już pozna człowieka zachowuje się trochę jak pies – pierwszy wita przy drzwiach, oprowadza po pokoju i ,,rozmawia”: domaga się otworzenia okna (bardzo lubi wyglądać na świat i wietrzyć futerko), zabawy sznureczkiem i w ogóle zainteresowania jego osobą. Lubi głaskanie, ale jak coś jest nie po jego myśli, to wali łapą;) Chłopczyk jest zdrowy, zaszczepiony, z lekką tendencją do tycia, wiec musi mieć sporo ruchu. Zachęcamy do adopcji pięknego zbója, szczególnie osoby mające dom z ogrodem, gdzie kocur mógłby wyżyć się w naturze;)

Oto historia kocurka i jego mamy:
Około 2 lata temu śliczna trikolorka przybłąkała się razem z malutkim synkiem na jeden z osiedlowych parkingów na warszawskim Gocławiu. Tam koty się zadomowiły, dobry człowiek zaczął je dokarmiać, postawił im budki, na koszt gminy zostały wysterylizowane i zaszczepione. Niestety wielu posiadaczom samochodów koty bardzo przeszkadzały – wyrzucono budki, a karmiciel dostał zakaz karmienia na terenie parkingu. Koty poradziłyby sobie jakoś, gdyby były dzikie. Niestety, przy pierwszym spotkaniu z nami dały się pogłaskać przy jedzeniu, a matka nawet pozwoliła wziąć się na ręce.


Następnego dnia trafiły w lecznicy, pobrano im krew na testy – obydwa ( Felv i Fiv) wyszły ujemnie i pojechały do domu tymczasowego, gdzie już bardzo długo czekają na adopcję. Gdy poznaliśmy je bliżej okazało się, że spokojnie mogą zamieszkać w bloku, szybko przyzwyczaiły się do życia w mieszkaniu. Nie muszą być też adoptowane razem, mogą żyć bez siebie (czasem nawet trochę się tłuką;)


Adopcja na terenie Warszawy lub bliskich okolic.
kontakt: Magda: 693 398 106 lub Tomek: 604 122 679, dtumagdy@gmil.com

Reklamy

3 Komentarze

Filed under Znalazły dom

3 responses to “Iwan Piękny lekko groźny;) – ma swój dom:))

  1. wygląda jak mój Łini… przesyłam cały czas znajoym jego i jego mamuśkę.. licze że koty znajdą swój dom 🙂

  2. M.P.

    wysłałam do Państwa maila w sprawie adopcji Iwana – bardzo proszę o odpowiedź 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s