Wyjątkowa trikolorka – mamuśka!

Mamuśka jest chodzącą słodyczą, drobniutką, na krótkich łapkach, do tego przepięknie i oryginalnie umaszczoną i PO DŁUGIM OCZEKIWANIU ZNALAZŁA KOCHAJĄCY DOM U P. KASI I JEJ KOCURA – FILIPA;)

Toleruje inne koty, choć bywa zazdrosna (szybko jej przechodzi),
lubi być w centrum uwagi(szczególnie przy czytaniu książki przez człowieka). Uwielbia delikatne głaskanie, bawi się kocimi zabawkami jak mały kociak, jest niezmordowana w pogoni za czerwonym laserkiem,  zwłaszcza na rożnego rodzaju półkach i szafach. Jest wrażliwa i trochę strachliwa, ale nadrabia urodą i mizianiem zawsze, gdy w miseczce pojawia się coś nowego;)) Kicia tymczasowo mieszka w kocim azylku i bardzo pilnie potrzebuje swojego domu!
Oto historia kotki:
Około 2 lata temu ta śliczna trikolorka przybłąkała się razem z synkiem na jeden z osiedlowych parkingów na warszawskim Gocławiu. Tam koty się zadomowiły, dobry człowiek zaczął je dokarmiać, postawił im budki, na koszt gminy zostały wysterylizowane i zaszczepione. Niestety wielu posiadaczom samochodów koty bardzo przeszkadzały – wyrzucono budki, a karmiciel dostał zakaz karmienia na terenie parkingu. Koty poradziłyby sobie jakoś, gdyby były dzikie. Niestety, przy pierwszym spotkaniu z nami dały się pogłaskać przy jedzeniu, a matka nawet pozwoliła wziąć się na ręce.


Następnego dnia trafiły w lecznicy, pobrano im krew na testy – obydwa ( Felv i Fiv) wyszły ujemnie i pojechały do domu tymczasowego, gdzie już bardzo długo czekają na adopcję. Gdy poznaliśmy je bliżej okazało się, że spokojnie mogą zamieszkać w bloku, szybko przyzwyczaiły się do życia w mieszkaniu. Obydwa są miłe, choć charakterne – potrafią pacnąć łapą;).  Nie muszą być też adoptowane razem, mogą żyć bez siebie (czasem nawet trochę się tłuką;)
Adopcja na terenie Warszawy lub bliskich okolic.
kontakt: Magda: 693 398 106 lub Tomek: 604 122 679, dtumagdy@gmail.com

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Znalazły dom

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s