Biedna starsza suczka – pilnie potrzebne środki na operację!

Aktualizacja: Dzięki trzem dobrym duszom udało się zabrać potrzebne środki na operację i leczenie staruszki. Udało się także znaleźć wspaniały dom dla suni!:)

Kochani, przyłączamy się do apelu  naszej znajomej, bardzo mocno zaangażowanej w ratowanie zwierząt. Cześć środków już jest, potrzeba jeszcze trochę – wspólnymi siłami na pewno damy radę uzbierać. Pamiętajmy, że naprawdę liczy każda złotówka! Dziękujemy!!!

Zwracamy się o pomoc dla słodkiej starszej suni znalezionej w dniu 12 kwietnia ok. godz. 17-stej na trasie Warszawa – Białystok w okolicach Radzymina. Suczka szła pasem zieleni kuśtykając w stronę cmentarza w Radzyminie. Była mocno przestraszona.


Została przywieziona do lecznicy na warszawskim Grochowie(prawdopodobnie została potrącona przez samochód), gdzie została już przebadana i zdiagnozowana. Miała zrobione usg, rtg, pobrano jej krew, wyciągnięto kilka kleszczy. Niestety sunia ma ropomacicze oraz torbiele, musi zostać szybko zoperowana.


Operacja oraz wcześniejsze badania i zabiegi zostały wycenione na 687 zł.
Fundacja VIVA przeznaczyła 300 zł. na pokrycie kosztów leczenia suczki więc potrzebujemy jeszcze 387 zł.

Jeśli chcielibyście Państwo wesprzeć finansowo sunię będziemy wdzięczni za wpłaty na poniższe konto (koniecznie z dopiskiem „DT u Magdy „Sunia”

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 42 a, 03-772 Warszawa
06 1370 1109 0000 1706 4838 7301
bank DNB NORD Polska S.A. I O/Warszawa

tytułem: DT u Magdy „Sunia”

Suczka jest bardzo miła, łagodna, grzeczna, spokojna i wesoła. Zachowuje się wzorowo, jest cichutka kiedy zostaje sama w lecznicy, bardzo lubi towarzystwo kotów, załatwia się we wskazanym miejscu, kiedy nie ma kto jej wyprowadzić (w weekendy lecznica jest czynna krócej niż w tygodniu). Suczka ma bardzo dobre wyniki krwi, zdaniem pani weterynarz – jest w dobrej formie i wcale nie jest taka stara 😉
Po operacji sunia zamieszka tymczasowo u osoby, która ją znalazła i przywiozła do lecznicy. Będzie tam mogła zostać do czasu znalezienia dla niej stałego domu.

Liczymy na wsparcie dla biedulki.
Bardzo dziękujemy!
Więcej informacji u Małgosi – 695 189 125

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Co tam słychać, Pomóż im!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s