Potrzebny dom dla milusińskiej Kluski – jej pani zmarła!!!

20.02.13: Kluska miała niewydolność krążenia, po kilku dniach w szpitalu i stałym pogarszaniu się jej stanu, pozwoliliśmy jej odejść…..

04.01.13 – Kluska tymczasowała u taty Magdy i tak się zadomowiła, że już tam zostanie jako kot do adopcji wirtualnej. Do towarzystwa ma kocurka Mundka i dwie suczki – żadnego zwierzaka nie lubi, kocha za to wylegiwać się na kolanach u domowników;)

Aktualizacja: Kicia nie może dłużej zostać w domu tymczasowym, szukamy więc nowego dt, a najlepiej stałego opiekuna, który da kotce prawdziwy dom na stałe. Kluska nie lubi innych kotów, ich towarzystwo sprawia, że jest bardzo nieszczęśliwa, siedzi ciągle w jednym miejscu i niestety tyje. Kto pomoże niebieskookiej Klusi?


Kilka lat temu ktoś wyrzucił na warszawskim Gocławiu – bieda cały dzień siedziała na przystanku autobusowym. Nikt jej nie szukał, choć brzuszek miała jeszcze niezarośnięty po sterylizacji (po co ktoś sterylizował i zaraz wyrzucał kicię?) Łaciatka bardzo źle znosiła pobyt w kocim azylu – nie tolerowała obecności innych kotów. Na szczęście dość szybko znalazła nową wspaniałą właścicielkę. Niestety niedawno pani doznała drugiego udaru i zmarła w szpitalu, do końca wspominając ukochaną Kicię.

Kotka  ma teraz  6-7 lat, jest zadbana, przebadana (krew ok, test na felv(-) spokojna. Charakterystyczną cechą biedulki jest jedno oczko niebieskie. Poszukujemy dla kotki odpowiedzialnych opiekunów, którzy mogą zaopiekować się nią na zawsze, by więcej nie była już bezdomna. Prosimy o pomoc w adopcji tej cudownej Kluseczki!
693 398 106; dtumagdy@gmail.com

Reklamy

1 komentarz

Filed under Co tam słychać

One response to “Potrzebny dom dla milusińskiej Kluski – jej pani zmarła!!!

  1. natalia

    biedny kotek, jak jegho wlasciciele mogli ja wyrzucic, i to jeszcze chora!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s