Dziękujemy za pomoc w 2011r.

Szanowni Przyjaciele, Darczyńcy!
Kolejny już rok przy Waszej pomocy udało nam się uratować i wyadoptować (dzięki za przesyłanie naszych maili do znajomych) wiele kocich istnień. W 2011 roku dzięki nawet niewielkim wpłatom na konto naszego DT u Magdy zebraliśmy środki m.in. na:
operację Wiesia-bezłapka, amputację łapki burego Miśka, badania Rudzi, Buraska, Misi, Egipta i innych starszaków, sterylizacje kotów wolno-żyjących oraz uratowanie i wyleczenie wielu maluchów, m.in. tych śliczności ze śmietnika, które szczęśliwie znalazły dobre domy. Na koncie mamy też takie sukcesy, jak np. przeprowadzenie interwencji w sprawie kotów piwnicznych przy Umińskiego 1 i 3. Sprawa była trudna i opór materii wielki, ale chyba się udało i koty mają wciąż otwarte okienka.
Liczymy na Waszą dalszą pomoc i jak co roku mamy nadzieję, że powodów do jej okazania będzie coraz mniej, że ludzie staną się bardziej empatyczni i pokorni, że ich decyzje związane z posiadaniem zwierząt będą bardziej przemyślane, że będą je traktować jak równoprawnych członków rodziny. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Dodaj komentarz

Filed under Co tam słychać

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s