ptos

Koty namierzyła nasza znajoma, która przypadkiem natrafiła na  opuszczoną posesję w Międzylesiu. Wśród stadka dzikusów były tam trzy miluchy, głodne i baaardzo pieszczotliwe, Burasek pchał się nawet na kolana. Znów wygląda na to, że ktoś podrzucił domowe koty w miejscu bytowania kotów wolno żyjących.

Biedaki trafiły najpierw do lecznic, teraz są już pod naszą opieką, ale mieszkają w małym piwnicznym pomieszczeniu zaadoptowanym na koci pokoik.  Wszystkie są bardzo przyjacielskie i kontaktowe, Egipt jest najspokojniejszy i najmniej zestresowany. Za to Misia jest na razie trochę wycofana, nie odpowiada jej za bardzo towarzystwo kocurów. Burasek też raczej nie lubi innych kotów, trochę na nie nawet warczy,  on jako ostatni dołączył do stadka – dłużej przebywał na leczeniu- cierpi na autoimmunologiczne zapalenie dziąseł.

Misia

Sądząc po zębach kotka może mieć 5-6 lat lub więcej, jest spokojna, ale też wrażliwa. Mizia się i łasi, daje brzuszek do głaskania, ale nie lubi innych kotów i ewidentnie przeżywa, że nie ma swojego człowieka.

Kicia jest zdrowa (badania krwi +testy wyszły bardzo dobrze), zaszczepiona, ma usunięty kamień z zębów. Kotka nie jest może zbyt piękna – jak na dziewczynkę jest raczej duża, krępa, ale  oczywiście słodka. Na pewno będzie szczęśliwym i pogodnym kotem, gdy znajdzie kochający dom.

Burasek

Niesamowity kocurek – super przymilas i pieszczoch.

Kotek krzyczał przy jedzeniu, w tak złym stanie była jego mordka. Teraz jest już dużo lepiej, ale musi przyjmować  sterydy – na szczęście jest bardzo grzecznym kotem i nie ma problemu z podawaniem tabletki- cierpi na autoimmunologiczne zapalenie dziąseł. Ciężko określić jego wiek, ale pewnie liczy kilka wiosen.  Ze względu na cudny charakter i przewlekłą chorobę nie może mieszkać na podwórku. Buraś czeka na ludzi o wyjątkowym sercu!

(badania krwi i testy ok!)

kontakt: 693 398 106; maskro@vp.pl

Zachęcamy do adopcji starszych kotów – one najbardziej potrzebują ciepłych domów! Zajrzyjcie tu!

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Co tam słychać, Pomóż im!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s