Misia z pieprzykiem i miękkim brzuszkiem!:)

aktualizacja: Misia znalazła się w bardzo ciężkiej sytuacji – musiała opuścić dt, w którym przebywała od ponad roku. Nie była tam do końca akceptowana, a po narodzinach dziecka sytuacja się bardzo pogorszyła, również dom stały do tej pory się nie znalazł…

Miśka jest bardzo fajną ale charakterną i wrażliwą dużą kotką. Powinna trafić do wyrozumiałych, mądrych i otwartych ludzi, dla których nie będzie zabawką przytulanką, ale pełnowartościowym członkiem rodziny! Bo Misia ma wielkie serce, ale najpierw trzeba jej to serce okazać. 

POMÓŻCIE MISI –  najlepszy byłby dożywotni dom stały, ale w obecnej sytuacji poratuje ją również dt, najlepiej z nie więcej niż jednym, spokojnym kotem.

DSCF0135_wynik

Misia jest przeuroczą dużą, miękką kotką z wielce oryginalnym pieprzykiem na mordce:) W nocy zamienia się w poduchę, do której każdy chętnie by się przytulił.

Znaleziona wraz na terenie opuszczonej posesji w Międzylesiu. Sądząc po zębach kotka może mieć ok 5-7 lat, jest spokojna, ale też wrażliwa. Mizia się i łasi, daje brzuszek do głaskania, ale nie lubi za bardzo innych kotów.


Kicia jest zdrowa (badania krwi +testy wyszły bardzo dobrze), zaszczepiona. Miśka jest wyjątkowo dobrze zbudowana – przypomina nieco niedźwiedzia polarnego,  ale przy tym niezwykle ujmująca. Na pewno będzie szczęśliwym i pogodnym kotem, gdy znajdzie kochający dom.

kontakt: Magda 693 398 106; maskro@vp.pl lub dtumagdy@gmail.pl

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under STARE_OGŁOSZENIA

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s