Biedulka spod lasu – uratowana kocia słodycz!

Aktualizacja!Uratowana kicia już gotowa do adopcji!
Dostaliśmy zgłoszenie, że w leśnych okolicach Rembertowa, od ok. 10-u dni błąka się kotka, bardzo miła i chyba wyrzucona. Państwo, którzy ją podkarmiali prosili wcześniej o pomoc policję, ale ta nic nie zrobiła, pytali też okolicznych mieszkańców, lecz wszyscy maja już swoje koty i nie mogli przygarnąć kolejnego. Kocina, ewidentnie domowa, łasząca się, spała gdzieś w krzakach pod lasem. Od razu zabraliśmy ją do lecznicy.

Nie prezentowała się najlepiej, była zapchlona, chuda, z dziwnie przymrużonymi oczami (prawdopodobnie od zarobaczenia), wygłodniała. Od pcheł jest już uwolniona, dostała tabletki na robale, i co najważniejsze – nie ma białaczki ani fiv’a. Po dobie stałego dostępu do karmy przestała rzucać się na jedzenie. Niestety kicia ma bardzo wrażliwe jelita i musi dostawać drogą specjalistyczną karmę, dzięki której lepiej trawi i przyswaja, z każdym dniem przybierając na wadze i pięknieje.

Pierwsza wizyta Leśnej w lecznicy:

Liczymy, że za jakiś czas, po szczepieniach i sterylizacji, znajdzie się na niej fajny dom. Śmieszna ok. 2 letnia rudo-buraska jest przeurocza i bardzo wdzięczna za okazaną pomoc. Przymila się, mruczy i daje brzuszek do głaskania, jest wyjątkowo łagodna. Wygląda na to, że jest kolejnym wyrzutkiem wakacyjnym. Z wielką nieśmiałością po raz kolejny zwracamy się do wszystkich kociolubnych osób o pomoc finansową dla następnej biedy. Szczególnie w okresie letnim (wakacje) trafia do nas dużo domowych pieszczochów, które musimy utrzymywać i leczyć do czasu adopcji. Przy okazji dziękujemy wszystkim dotychczasowym darczyńcom – to dzięki Wam nasze koty maja godne warunki bytowania i wykonywane wszystkie niezbędne badania, testy i szczepienia.

Datki dla znajdki (póki nie znajdzie domu) można przekazywać na poniższy nr konta :
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 42 a, 03-772 Warszawa
06 1370 1109 0000 1706 4838 7301
bank DNB NORD Polska S.A. I O/Warszawa tytułem: DT u Magdy BIEDULKA
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: MHBFPLPW

DZIĘKUJEMY!

 693 398 106;  maskro@vp.pl

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Pomóż im!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s