Piękne koty pilnie potrzebują domu!!!

Udało się, obydwa koty znalazły wspaniałe domy – warto było czekać! 🙂

Aktualizacja: koty są już właściwie w pełni udomowione, spokojnie mogą zamieszkać w bloku. Obydwa są miłe, choć charakterne – potrafią przywalić łapą;). Nie muszą być też adoptowane razem, mogą żyć bez siebie;)

Zwracamy się pomoc o dla dwóch (matka i synek) cudnych kotów o niebieskawym umaszczeniu.

Niecałe 2 lata temu śliczna trikolorka przybłąkała się razem z synkiem na jeden z osiedlowych parkingów na warszawskim Gocławiu. Tam się zadomowiły, dobry człowiek zaczął je dokarmiać, postawił im budki, na koszt gminy zostały wysterylizowane i zaszczepione. Niestety wielu posiadaczom samochodów koty bardzo przeszkadzały – wyrzucono budki, a karmiciel dostał zakaz karmienia na terenie parkingu. Koty poradziłyby sobie jakoś, gdyby były dzikie.


Niestety, przy pierwszym spotkaniu z nami dały się pogłaskać przy jedzeniu, a matka nawet pozwoliła wziąć się na ręce. Następnego dnia trafiły w lecznicy, pobrano im krew na testy – obydwa ( Felv i Fiv) wyszły ujemnie i pojechały do domu tymczasowego, gdzie niestety muszą mieszkać w małym pokoiku. Przez większość swojego życia były na wolności, żyły półdziko na otwartej przestrzeni, więc nie są teraz zbyt szczęśliwe.  Śliczności mogą zamieszkać w  domu z ogrodem lub większym mieszkaniu z osiatkowanym balkonem. Są przeurocze, choć jeszcze troszkę nieśmiałe, ale zapowiadają się na wielkie pieszczochy:)

Kontakt: Tomek (604 122 679, behemotkot666@wp.pl) lub Magda (693 398 106; maskro@vp.pl lub dtumagdy@wp.pl)

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Pomóż im!

Możliwość komentowania jest wyłączona.